plandemie

Vaccins mixen? Dit is wat er gebeurde bij 20-jarige studente: bloedklonters, beenamputatie, hersenbloeding en vervolgens de dood

In Thailand is een 20-jaar oude studente, Ketsiree Kongkaew, die studeerde aan het Phangnga Community College, gestorven aan de complicaties van haar tweede Covid-19-injectie. Ze werd eerst met een vaccin van Sinovac geïnjecteerd, en de tweede dosis was een vaccin van AstraZeneca.

Direct na haar tweede vaccin kreeg ze pijn in haar borst. Kort daarop ontwikkelde ze bloedklonters en werd één van de slagaders in haar been geblokkeerd. Dokters besloten toen haar been te amputeren, omdat die reeds niet meer te redden was. Dan kreeg ze medicijnen toegediend om bloedklontering tegen te gaan. Vervolgens kreeg ze een hersenbloeding, waarna de dokters besloten een hersenoperatie uit te voeren. Ze overleed ten slotte tijdens de operatie. Het gruwelijke verhaal verscheen op 27 oktober in de de Bangkok Post.

Bron: Infowars

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: