Israël zou in oorlog met Iran kunnen zijn tegen deze zomer, zo voorspellen experts nadat deze maand de grootste gezamenlijke (met de VS) militaire oefeningen in Israëls geschiedenis werden gehouden.

Meer dan 7000 Amerikaanse en Israëlische troepen namen deel aan ‘Exercise Juniper Oak’, een week lange oorlogsoefening met meer dan 140 B52 bommenwerpers, gevechtsvliegtuigen, artillerieraketsystemen enz. Aan de oefening nam ook een vliegdekschip deel, alsook 11 andere oorlogsschepen. De oefening kwam na de gezamenlijke Air Force oefeningen in november, waarbij aanvallen op Iraanse nucleaire faciliteiten werden gesimuleerd.

Midden-Oosten expert Catherine Perez-Shakdam zei:

“We weten dat de tijd op raakt betreffende Irans nucleaire programma. Israël bereidt zich voor op oorlog. Hooggeplaatste leden van het Israëlische leger geloven dat het vóór de zomer zal gebeuren.

Israël beweerde vorige week nog dat Iran nu “weken verwijderd is” van het verrijken van uranium tot 90%, “het niveau waarbij materiaal in een kernkop kan gestopt worden die klein genoeg is om op een raket te worden geplaatst.”

Indien vlak vóór de zomer inderdaad deze gevreesde Israël-Iran oorlog uitbreekt, past dit perfect in de profetische tijdslijn van het jaar van WOIII door Stephan Berndt:

  • Reeds in het voorjaar ‘bedreiging van Rusland’ (nog steeds het geval).
  • Reeks aanslagen vermoedelijk in de Balkan (was vorig jaar reeds).
  • Onrust in Frankrijk en Italië (volksopstand).
  • Er zal een nieuw conflict uitbreken in het Midden-Oosten (wellicht oorlog Iran-Israël).
  • Voor de tijdsperiode van het uitbreken van WOIII wordt algemeen aangegeven: de zomer.
  • In de weken vóór de oorlog is men intensief bezig om het oorlogsgevaar in het Midden-Oosten te ontmijnen (vredesgesprekken). In alle media wordt gesproken over vrede. Ook Rusland zit aan tafel bij vredesonderhandelingen.
  • Plots – midden in de vredesonderhandelingen – komt er een verrassingsaanval van Rusland op het Westen. Tegelijk valt China Alaska en Canada binnen.
  • Het merendeel van de profeten geeft aan dat WOIII hoogstens drie of vier maanden duurt.
  • Rusland valt Europa aan op drie fronten…

Bron: Express